❆ Warsztaty Świąteczne ❆

Takie śliczności udało nam się wykonać 🙂 W minioną sobotę odbyły się warsztaty, na których tworzyłyśmy świąteczne kartki, bombki i wianki. W dobrych humorach czas nam miło upłynął przy twórczej pracy i dobrej muzyce.

Wszystko co potrzebne do pracy w zasięgu ręki: dekoracyjne kartki i papiery, wstążki, wstążeczki, sznureczki, tasiemki, wszelakie pasmanterie, różnokolorowe cekiny, gwiazdki, gwiazdeczki itd. Jak również gilotyna do cięcia kartek, nożyczki do ozdobnego cięcia, przeróżne dziurkacze, kleje, taśmy klejące i wiele innych drobiazgów.

 

Tworzenie kartek według własnych projektów.

 

Tworzymy własną bombkę 😉

 

Dziewczyny wpadły w wir pracy, ale takiej przyjemnej, relaksującej 😉

 

Zrobiłyśmy takie cudeńka 😉

 

Uśmiechy świadczą o zadowoleniu, jakie sprawiło dziewczynom wykonanie dzieł.

 

No i przy ogniu w kominku chwila relaksu na kawę oraz babkę dyniową z cynamonem, którą upiekłam specjalnie na tę okazję.

 

Przygotowany kosz naciętych gałązek iglaków zawierał gałązki sosen z szyszkami, różnych rodzajów jałowców, tui, cisu, cyprysów i listków mahonii. To wszystko posłuży nam do wykonania świątecznych wianków, które udekorują nasze stoły, kominki lub drzwi.

Wykonanie wianków.

Dodatki do ozdoby wianków: kosz szyszek, żołędzie, orzechy laskowe, kasztany i ich łupinki, rajskie jabłuszka, suche liście, kwiaty rozchodnika, itd.

Oto wianki, które wykonała Anita, są przepiękne! Na pewno jest dumna, że tak wspaniale jej wyszły 🙂

Dziękuję Anicie i Sylwii za wzięcie udziału w warsztatach, za chęci i zapał do pracy! Byłyście bardzo twórcze. Wszystkie stworzone przez Was prace są przepiękne i co najważniejsze – niepowtarzalne. Gratuluję! 🙂